Rentofit Online Araç Kiralama

Ücretsiz İndir

Sık Sorulan Sorular

rentofit.com web sayfası üzerinden online olarak veya 444 34 86 numaralı çağrı merkezimizden araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sürücü, orta sınıf araçlar için en az 22 yaşında ve 3 yıllık ehliyet sahibi olmalıdır. Üst sınıf araç kiralama yapabilmek için ise 25 yaşında ve 3 yıllık ehliyet sahibi olmalıdır.
Araç kiralama yapabilmeniz için rezervasyonunuzu en geç 1 gün en erken 12 ay önceden yapmanız gerekmektedir.
Elbette , kiralamış olduğunuz orta sınıf aracı farklı bir şehirde bulunan Rentofit ofisine tek yön ücreti uygulamasından faydalanarak iade edebilirsiniz.Tek yön ücretleri hakkında detaylı bilgiyi 444 34 86 numaralı çağrı merkezimizden alabilirsiniz.
Araç kiralama rezervasyonunuzu en geç 24 saat önceden iptal etmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuzda değişiklik yapmak isterseniz değişikliği 24 saat önceden rentofit.com adresi üzerinden veya 444 34 86 numaralı çağrı merkezimizden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz. Son 24 saat içerisinde yapılacak iptallerde %30 kesinti ile ücret iadesi yapılabilmektedir.
Evet. Orta sınıf araçlarımız için günlük kiralamalarda 300 km, aylık kiralamalarda 4000 km sınırımız mevcuttur. Lüks sınıf araçlarımızda günlük km sınırı 250 , aylık kiralamalarda ise 2500 km ‘dir. Aşım olduğu takdirde km başına orta sınıf araçlarımız için 0,65 kuruş , lüks sınıf araçlarımız için 1 TL ile çarpım yapılmaktadır, fiyatlara KDV dahildir.
Kiralık aracınızı teslim alırken yanınızda kimlik, ehliyet ve kişinin kendi adına olan mevcut kredi kartının bulunması gerekmektedir.
Kiraladığınız otoyu yerinden hareket ettirmeden Rentofit müşteri temsilcinizi arayınız. Yaralanmalı bir kaza değilse torpido gözünde bulunan tutanak belgesini kullanarak kazaya karışan diğer araçla birlikte kaza raporu tutmanız ve gereken evrakları tedarik etmeniz gerekir. Ayrıca, en yakın sağlık merkezinde alkol ölçümü yaptırmalısınız. Yaralanmalı, çoklu aracın karıştığı veya tek taraflı bir kaza ise en yakın yerel trafik polisi/jandarma görevlisini kaza yerine çağırarak rapor tutturup, alkol raporunu almalısınız. Rentofit müşteri temsilcisi mümkün olan en kısa sürede yol yardımı ekibini kazanın olduğu yere gönderip kiralık otoyu çektirir . Kiralayanın kusurlu olmadığı durumlarda yeni bir kiralık araç size tahsis edilir.
Tek taraflı hasarlarda; 
Emniyet güçlerinden alınmış rapor, Kullanıcı’nın Sürücü belgesi fotokopisi, Ruhsat fotokopisi, Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçe (Trafik Sigortası) Fotokopisi , farklı noktalardan olay yerini , olayın gerçekleşme durumunu ve aracın plakasını gösteren en az 4 adet resim çekilmesi gerekmektedir. Birden fazla aracın karışmış olduğu hasarlarda; 
Anlaşmalı kaza tespit tutanağı veya polis raporu (ıslak imzalı), 
Alkol raporu (yaralanmalı kazalarda ve gerek görüldüğü hallerde), 
Sürücü belgesi (ehliyet) fotokopisi, 
Ruhsat fotokopisi, 
Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçe (Trafik Sigortası) Fotokopisi,
Karşı araç veya araçlara ait sürücü belge (ehliyet) fotokopisi, Ruhsat fotokopisi, Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçe (Trafik Sigortası) Fotokopisi , farklı noktalardan olay yerini , olayın gerçekleşme durumunu ve araçların plakasını gösteren en az 4 adet resim çekilmesi gerekmektedir.
Otoyu hareket ettirmeden Rentofit müşteri temsilcinizi arayınız. En kısa sürede gerçekleşen arıza durumuna göre size gerekli destek ekibimiz veya kiralamış olduğunuz aracın markasına göre yönlendirme yapacağımız yol yardım ekibi ve çağrı merkezi tarafından verilecektir.